KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13357474
nr 1335 7474
Dagmar Arvidsson, stadsmotiv, Signerad. Olja på pannå, 45x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:39:11
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer